Flaga KZ… czyli najdalszy transport realizowany na zlecenie specjalistów z firmy 4 Way Logistics Sp. z o.o.

Firma 4 Way Logistics dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi kontrahentami, wykonała już tysiące zleceń. Kierowcy na nasze zamówienie pokonują miliony kilometrów rocznie zarówno na trasach lokalnych, jak i międzynarodowych. Szybko i bezpiecznie wykonujemy usługi na krótkich dystansach, na przykład po Polsce czy też wewnątrz Unii Europejskiej, ale obce nie są nam również dalekie trasy.

Najdłuższym dystansem jakie na nasze zlecenie pokonał kierowca ciężarówki, była wyprawa z Polski do Kazachstanu. Załadunek w Warszawie, następnie Mińsk, Moskwa, Niżny Nowogród, Ufa, Czelabińsk, Pietropawłowsk, Astana i wreszcie Almaty w południowo-wschodnim Kazachstanie. Jedyne 5 500km w jedną stronę. W jakim czasie udało nam się pokonać tę trasę? Tydzień wystarczył na wszystko, włącznie z załadunkiem, rozładunkiem i odprawami celnymi. Pierwszy taki transport wykonaliśmy na początku bieżącego roku i bardzo drobiazgowo się do niego przygotowaliśmy. Nasi doświadczeni spedytorzy zawsze planują wykonanie tego typu usługi ze szczególną starannością, aby przewidzieć nawet to co nieprzewidywalne. Klient zawsze jest informowany na bieżąco o lokalizacji swojego towaru, o sytuacji panującej na drodze oraz o prognozowanym czasie pokonania kolejnego etapu transportu.

Teraz mamy za sobą realizację już wielu „pięciotysięczników” i możemy się nazwać kazachskimi specjalistami, a nasi klienci, którzy już się o tym przekonali, mówią o nas swym partnerom biznesowym. Dziękujemy im za to i zapraszamy do dalszej współpracy.

Karolina Jurendt-Wicińska
Prezes Zarządu 4 Way Logistics Sp.z o.o.