Spedycyjne

Spedycja to szczególna forma organizacji transportu, stwarzająca nieograniczone możliwości. Żaden przewoźnik nie ma tak rozbudowanej oferty, jak firma spedycyjna, ponieważ nikt nie jest w stanie specjalizować się we wszystkim.

W 4 Way Logistics niezwykle starannie dobieramy firmy z którymi współpracujemy – wśród naszych przewoźników znajdują się wyłącznie wysoko wyspecjalizowane przedsiębiorstwa transportowe z terenu całego kraju. Jesteśmy pewni jakości ich usług, dlatego bez wahania dobieramy ich ofertę do konkretnych potrzeb naszych Klientów i powierzamy im ładunki do transportu.

Rozbudowana sieć firm transportowych sprawia, że o wiele sprawniej możemy organizować przewóz ładunków na dowolnych trasach – niezależnie od tego, jakiego rodzaju są to ładunki. Jednocześnie koordynacją wszystkich zleceń zajmują się osoby wyznaczone przez 4 Way Logistics, zapewniając optymalne przyporządkowanie ładunków konkretnym przewoźnikom i szukając sposobu na obniżenie kosztów, m.in. dzięki konsolidacji mniejszych partii towaru w ramach wspólnego transportu.