Transportowe

Transport to nasza specjalność. Dzięki doświadczeniu, odpowiedniej organizacji pracy i stworzeniu właściwego zaplecza możemy oferować naszym Klientom wszystkie rodzaje usług, jakich mogą oni potrzebować:

Usługi transportowe krajowe i międzynarodowe

Zasięg usług 4 Way Logistics obejmuje terytorium całego kraju, Europy i Bliskiego Wschodu. Zapewniamy bezpieczny, solidny i terminowy transport ładunków niezależnie od odległości, jaką będą musieli pokonać kierowcy.

Usługi FTL i LTL

Wiemy, jak ważny jest w dzisiejszych czasach optymalny stosunek jakości usług do ceny, a także możliwość indywidualnego dopasowania warunków transportu do konkretnego zlecenia. Z tego względu świadczymy zarówno usługi FTL, obejmujące dedykowane auto przewożące towar tylko jednego Klienta, jak i LTL, czyli doładunek i konsolidację przesyłek powierzanych przez kilku różnych Klientów w ramach jednego transportu.

Zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru najlepszej formy przewozu ładunków. W przypadku mniejszych partii towaru – transport LTL pozwala zminimalizować koszty. W przypadku większych lub szczególnie pilnych – polecamy FTL.

Drobnica

W 4 Way Logistics tworzymy warunki bezpiecznego i sprawnego transportu drobnych ładunków. Systematycznie monitorujemy potrzeby naszych Klientów. W ślad za analizą oczekiwań rynku, postępuje także intensywna rozbudowa planu linii drobnicowych – tak, by wszyscy zainteresowani Klienci mogli korzystać z transportu na trasach spełniających ich oczekiwania.

Transport w temp. kontrolowanej

Skierowany jest przede wszystkim do przemysłu spożywczego i chemicznego. Dzięki pojazdom typu chłodnia czy też izoterma, zapewniamy m.in. szybkie dostawy produktów spożywczych do sklepów i hurtowni. Na życzenie, po wykonaniu tego typu transportu, udostępniamy Klientowi wydruki z termografu, dzięki czemu może on być pewien, że towar był przewożony w warunkach zgodnych z zleceniem. Mamy świadomość, że sprawność, z jaką realizujemy tego typu zlecenia wpływa znacząco na jakość przewożonych produktów. Z tego względu w skład zespołu 4 Way Logistics wchodzą osoby specjalizujące się w planowaniu tego rodzaju przewozów.

Transport towarów niebezpiecznych

Towary niebezpieczne wymagają od przewoźnika szczególnej uwagi oraz posiadania wymaganych uprawnień. Właściwa organizacja tego rodzaju transportu wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu bardzo restrykcyjnych przepisów. Mają one na celu ochronę życia i zdrowia zarówno osób uczestniczących w załadunku, rozładunku i przewozie towarów, jak i dbałość o bezpieczeństwo środowiska. Transport towarów niebezpiecznych to wyzwanie, ale nawet w tej kwestii możesz spokojnie zaufać doświadczeniu pracowników i współpracowników 4 Way Logistics. To my przejmujemy pełną odpowiedzialność za transport zgodny z przepisami.

Transport ładunków ponadgabarytowych

To kolejna gałąź transportu, którą zajmuje się 4 Way Logistics. Ładunki duże gabarytowo wymagają zastosowania specjalistycznych pojazdów, a także właściwego zabezpieczenia na czas przewozu. Wielokrotnie uczestniczyliśmy już w realizacji tego rodzaju zadań, zatem bez problemu podejmiemy się go również we współpracy z Państwem.